WEBOVÉ REFERENCE

KLIKY NA MÍRU

Potřebujete zoptimalizovat starší webové stránky nebo vytvořit zbrusu nový web? Podíváme se na to zblízka. Web nadesginujeme do detailu a na míru vašim potřebám. Zajistíme, aby byl web nejen uživatelsky přátelský a snadno ovladatelný, ale také efektivní.

NABÍZÍME

 • zajištění hostingu / přesun nového obsahu na váš hosting a doménu /
 • instalace redakčního systému
 • zajištění berzečnostního certifikátu SSL
 • návrh struktury stránek (tzv. wireframe)
 • úprava i tvorba textů
 • úprava i tvorba obrázků a grafiky
 • vytvoření vizuální identity nebo nastavení vzhledu webu podle vašeho manuálu
 • kontaktní formuláře a jejich optimalizace
 • základní SEO pomocí free verze pluginu Yoast
 • optimalizace rychlosti
 • zajištění základního zabezpečení
 • propojení s měřením návštěvnosti
 • cookie notice bar, souhlas se zpracováním osobních údajů
 • re-CAPTCHA u kontaktních formulářů

REDESIGN WEBU PRO ACCA ČESKÁ REPUBLIKA

Pro ACCA jsme zpracovávali redesign starého webu spolu s kompletním refreshem obsahu a copywritingem – to vše jsme zároveň přetvořili do dalších dvou jazykových mutací (HU a SK).

SOUTĚŽNÍ WEB PRO NEXEN TIRE CZ

Soutěžní microsite pro Nexen Tire jsme dodali včetně soutěžní databáze pro nahrávání účtenek.

REDESIGN WEBU PRO TOMAN MOTORS

Pro Toman Motors jsme zmodernizovali jejich webové stránky, které původně běžely na rigidní základní šabloně. Upravený web je nyní mnohem více user-friendly a responzivní. Navíc díky novému designu poskytuje klientovi lepší možnosti vizuální prezentace produktů.

REDESIGN WEBU PRO UVDL

Původní web Unie výrobců a dovozců lihovin umožňoval pouze minimální úpravy a sloužil spíše jako prostor pro publikaci tiskových zpráv a aktualit. Nově zpracovaný web jsme proto upravili tak, abychom zajistili jeho plynulé fungování, a vše doplnili ještě interaktivními prvky pro dynamičtější vzhled stránek.

BLOG PRO GLS ČESKÁ REPUBLIKA

Doručovatel zásilek GLS neměl na vlastním webu prostor pro blog, na kterém by mohl publikovat vlastní mediální obsah. Proto jsme pro ně vytvořili jednoduchou a responzivní stránku, která jim umožní snadnou a flexibilní správu obsahu.

REDESIGN WEBU PRO CHYTRÝ DŮM

Vizuály na prvním místě – tak znělo zadání klienta, jehož původní web tuto podmínku nesplňoval. Nový web pro stavitele dřevostaveb jsme proto pojali ve velmi minimalistickém a čistém duchu, který nejen sedí k vizuální identitě klienta, ale také dostane ty nejdůležitější informace k potenciálním zákazníkům rychle a jednoduše.

SOUTĚŽNÍ WEB PRO EQUA BANK

Pro bankovní společnost Equa bank jsme vytvořili nový web soutěže Rodinná firma roku. Nový web kombinuje jednoduchý a moderní design a jeho klíčovou funkcionalitou je databáze, která umožňuje nejen počítání hlasů, ale také komplexnější operace se seznamem soutěžících.

WEB PRO EMPOWERING

Pro neziskovou organizaci Empowering jsme pro bono vytvořili nový web. Skloubili jsme dvě základní podmínky, které byly zásadní pro chod organizace. První, aby stránka poskytla klíčové informace uprchlíkům z Ukrajiny. Druhý, aby byla přehledným místem pro potenciální investory.

BLOG PRO JANSSEN

Pro klienta Janssen jsme v rámci kampaně Lupénka načisto vytvořili informační microsite zaměřující se na biologickou léčbu. Součástí webu jsou dynamické a interaktivní prvky, ilustrace, infografika a custom mapa.

WEB PRO K4

Pro architekty K4 jsme na podporu HR komunikace navrhli kariérní microsite, která má za úkol prezentovat volná místa, a zjednodušit tak náborový proces pomocí automatizovaného formuláře.

WEB PRO NADAČNÍ FOND MUŽI PROTI RAKOVINĚ

Zdraví, to nevočůráš. Na to již druhým rokem upozorňujeme Movemberovou kampaní věnovanou prevenci rakoviny prostaty a varlat. Hlavní cíl webu byl jasný: dostat muže na preventivní prohlídky k urologům. Drzý claim jsme podtrhli výraznými žluto-černými prvky a obsah odlehčili originálními ilustracemi.