CAREER

PR ACCOUNT
MANAGER

KOHO HLEDÁME?

Hledáme novou posilu na pozici Account Manager, která si vezme na starost vedení PR zakázek a vytváření komunikačních kampaní u části našich klientů. A to spolu se vším, co k tomu patří – novými nápady, tahem na branku, pečlivostí, zodpovědností a týmovou hrou.

CO POTŘEBUJEME?

Alespoň dva roky praxe v agentuře, a to včetně zkušeností s vedením klientů, v ideálním případě i juniorních kolegů. Neobejdeš se ani bez špičkové znalosti českého jazyka, gramatiky a stylistiky. Oceníme také znalost angličtiny na komunikativní úrovni, protože máme i klienty, kteří česky nemluví. Důležitá je pro nás také schopnost dobře vycházet s dalšími členy týmu, médii, a především právě s klienty.

CO ZA TO NABÍZÍME?

Práci pro české i mezinárodní značky, možnost práce z domova, firemní notebook, školení pro další růst v oboru, lekce angličtiny, neformální prostředí v holešovických kancelářích, skvělý tým lidí a samozřejmě i odpovídající mzdu a benefity. 

KDY ZAČNEME SPOLUPRACOVAT?

Ideálně včera. 

KDO JSME?

PR a digitální agentura specializující se na public & media relations, správu sociálních sítí, eventy i mediální tréninky. Kromě mnoha let zkušeností a týmu skvělých odborníků se můžeme chlubit více než 50 spokojenými klienty z nejrůznějších odvětví.

CO DÁL?

Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svoje CV a my se ti brzy zveme!