CAREER

DIGITAL ACCOUNT
MANAGER

KOHO HLEDÁME?

Hledáme nového člena týmu na pozici digitálního account manažera, který si s lehkostí poradí s řízením komunikace na sociálních sítích i s digitálními kampaněmi. Na starost budeš mít komunikaci s klientem a vyřizování všech jeho digitálních požadavků, řízení úkolů a zadávání práce copywriterům, grafikům a digitálním specialistům. Pomůžeš nám také s přípravou tendrů do výběrových řízení. 

CO POTŘEBUJEME?

V první řadě se neobjedeš bez zkušeností, nejlépe alespoň 2 let agenturní praxe. Oceníme základní znalosti všech aktivit týkajících se digitálního marketingu – abys klientovi dokázal(a) vždy sdělit, která sociální síť je pro danou komunikaci vhodnější, kolik investovat do kampaně a jaké výsledky očekávat, nebo proč vytvořit spíš micrositu než multi-site web. Znalost Business Manageru a Google Ads podmínkou, zkušenosti se Sklikem, Google Tag Managerem, Data Studiem a ZoomSphere výhodou.

CO ZA TO NABÍZÍME?

Práci pro české i mezinárodní značky, možnost práce z domova, firemní notebook, školení pro další růst v oboru, lekce angličtiny, neformální prostředí v holešovických kancelářích, skvělý tým lidí a samozřejmě i odpovídající mzdu a benefity. 

KDY ZAČNEME SPOLUPRACOVAT?

Ideálně včera. 

KDO JSME?

PR a digitální agentura specializující se na public & media relations, správu sociálních sítí, eventy i mediální tréninky. Kromě mnoha let zkušeností a týmu skvělých odborníků se můžeme chlubit více než 50 spokojenými klienty z nejrůznějších odvětví.

CO DÁL?

Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svoje CV a my se ti brzy zveme!