KARIÉRA

SEO SPECIALIST

KOHO HLEDÁME?

Hledáme novou posilu na pozici SEO Specialist. Máš rád/a webovou analytiku? Víš, jak dostat web na přední pozice ve vyhledávačích a analýza klíčových slov pro tebe není sprosté slovo? Pak hledáme právě tebe!

CO POTŘEBUJEME?

Máš alespoň dva roky praxe v oboru. Analytika ti není cizí, používáš nástroje, jako je Marketing Miner, Collabim, Screaming Frog SEO Spider, Google Analytics, Google Search Console, … Umíš základní práci s Excelem (třídění, filtrování, podmíněné filtrování, …) Data umíš nejen zpracovat, ale vyvodit z nich relevantní závěry, které dokážeš implementovat na webu v praxi. Máš ponětí, co je to technické SEO a na co se při analýze webu soustředit. Dokážeš nad problematikou samostatně uvažovat.

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • Kreativní práci v přátelském nekorporátním prostředí s dobrovolnou docházkou do kanceláře v pražských Holešovicích. To znamená, že sice sídlíme v Praze, ale tým máme po celém Česku (třeba v Brně nás je pět)
  • Rádi se s tebou domluvíme na part time či full time dle tvých preferencí.
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím a možnost školení podle oblastí tvého zájmu. 
  • Otevřený účet v kavárně tři patra pod naší kanceláří.
  • Plně hrazenou multisport kartu, firemní notebook či tarif.
  • Pravidelné týmové akce – když se nevidíme v kanceláři, vynahradíme si to několikrát do roka na vodě, na horách, ve sklípku…:)

KDY ZAČNEME SPOLUPRACOVAT?

Ideálně včera. 

KDO JSME?

PR a digitální agentura specializující se na public & media relations, správu sociálních sítí, tvorbu a správu webů, eventy i mediální tréninky. Kromě mnoha let zkušeností a týmu skvělých odborníků se můžeme chlubit více než 50 spokojenými klienty z nejrůznějších odvětví.

CO DÁL?

Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svoje CV a my se ti brzy ozveme!