KARIÉRA

SENIOR PR ACCOUNT
MANAGER

KOHO HLEDÁME?

Hledáme novou posilu na pozici Senior PR Account Manager, která si vezme na starost kompletní vedení PR zakázek, vytváření komunikačních kampaní a strategický dohled u části našich klientů.

CO POTŘEBUJEME?

Alespoň čtyři roky praxe v agentuře, a to včetně zkušeností s vedením klientů i týmu juniorních kolegů. Neobejdeš se ani bez špičkové znalosti českého jazyka, gramatiky a stylistiky. Oceníme také znalost angličtiny na komunikativní úrovni, protože máme i klienty, kteří česky nemluví. Důležitá je pro nás také schopnost dobře vycházet s dalšími členy týmu, médii, a především právě s klienty.

CO ZA TO NABÍZÍME?

Práci pro české i mezinárodní značky, možnost práce z domova, protože nemáme povinnou docházku do holešovických kanceláří, firemní notebook, školení pro další růst v oboru, lekce angličtiny, otevřený účet v nedaleké kavárně, multisport kartu a samozřejmě i odpovídající mzdu a benefity. 

KDY ZAČNEME SPOLUPRACOVAT?

Ideálně včera. 

KDO JSME?

PR a digitální agentura specializující se na public & media relations, správu sociálních sítí, eventy i mediální tréninky. Kromě mnoha let zkušeností a týmu skvělých odborníků se můžeme chlubit více než 50 spokojenými klienty z nejrůznějších odvětví.

CO DÁL?

Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svoje CV a my se ti brzy ozveme!