KARIÉRA

DIGITAL ACCOUNT
MANAGER

KOHO HLEDÁME?

Hledáme nového člena týmu na pozici digitálního account manažera, který si s lehkostí poradí s řízením komunikace na sociálních sítích i s digitálními kampaněmi. Na starost budeš mít komunikaci s klientem a vyřizování všech jeho digitálních požadavků, řízení úkolů a zadávání práce copywriterům, grafikům a digitálním specialistům. Pomůžeš nám také s přípravou tendrů do výběrových řízení. 

CO POTŘEBUJEME?

V první řadě se neobjedeš bez zkušeností, nejlépe alespoň 2 let agenturní praxe. Oceníme základní znalosti všech aktivit týkajících se digitálního marketingu – abys klientovi dokázal(a) vždy sdělit, která sociální síť je pro danou komunikaci vhodnější, kolik investovat do kampaně a jaké výsledky očekávat, nebo proč vytvořit spíš micrositu než multi-site web. Znalost Business Manageru podmínkou, zkušenosti s Google Ads, Sklikem, Google Tag Managerem, Data Studiem a ZoomSphere výhodou.

Protože máme několik mezinárodních klientů, připrav se taky na komunikaci v angličtině. 

CO ZA TO NABÍZÍME?

  • práci pro české i mezinárodní značky
  • práce z domova nebo holešovických kanceláří – nemusíš tedy být z Prahy, pokud zvládneš dojíždět na potřebné schůzky
  • firemní notebook, tarif
  • školení pro další růst v oboru, lekce angličtiny
  • kafíčka nejen v kanceláři, ale i v kavárně pod námi zdarma
  • skvělý tým lidí
  • a samozřejmě i odpovídající mzdu

KDY ZAČNEME SPOLUPRACOVAT?

Ideálně včera. 

KDO JSME?

PR a digitální agentura specializující se na public & media relations, správu sociálních sítí, eventy i mediální tréninky. Kromě mnoha let zkušeností a týmu skvělých odborníků se můžeme chlubit více než 50 spokojenými klienty z nejrůznějších odvětví.

CO DÁL?

Pokud jsme tě zaujali, pošli nám svoje CV a my se ti brzy ozveme!